Kurdele Antik

Kurdele Antik’in sahibi olduğu www.kurdeleantik.com internet sitesini ziyaret ederek aşağıdaki tüm yükümlülükleri ve kuralları kabul etmiş sayılmaktasınız.

Kurdele Antik internet sitesinde yer alan her türlü bilgi, ürün ve müşteri yorumları dahil olmak üzere, bir sözleşme ile üçüncü şahıslara ait olanlar hariç düzenlenmesi ve kısmen ya da tamamen kullanımı konusunda tüm fikri ve sınaî mülkiyet haklarıwww.kurdeleantik.com internet sitesine aittir.

Kurdele Antik internet sitesi, üyelik sırasında müşterilerinden bazı kişisel bilgiler talep edebilir. Müşterilere ait ad, soyad, e-posta adresi, T.C. Kimlik Numarası, mali veriler gibi talep edilen bilgiler, Kurdele Antik tarafından 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında diğer üyelerin ulaşamayacağı şekilde korunur. Tüm online kredi kartı işlemleri ve onayları Kurdele Antik tarafından bağımsız olarak ilgili banka ile gerçekleştirilmektedir. Kurdele Antik’in sistemindeki kişisel bilgiler, ürün ve hizmetlerin Kurdele Antik ve tedarikçileri tarafından verilebilmesi/satımı, ürün/hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli promosyon, reklam, iletişim, satış için süresiz/süreli kaydedilebilir, kullanılabilir ve paylaşılabilir.

 

Müşteriler, diledikleri zaman, hiçbir gerekçe göstermeksizin kişisel veri kullanımı-işlenmelerini ve/veya kendilerine gönderilen ticari elektronik iletişimleri durdurulmasını talep edebilir. Müşterilerin bu konudaki taleplerinin Kurdele Antik’e ulaşmasının ardından kişisel veri işlemleri ve/veya elektronik ticari ileti gönderimi durdurulur.

 

Kurdele Antik internet sitesinden yaptığınız alışverişlerinizde, her işlem sırasında göreceğiniz Mesafeli Satış Sözleşmesi şartları geçerli olacaktır. İade durumunda ise müşterinin ürünler için fatura ibraz etmesi zorunludur.

 

Kurdele Antik, işbu Gizlilik Sözleşmesi’ndeki tüm maddeleri ve sunulan ürün, hizmet ve fırsatlarda her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar.

 

Kurdele Antik’e aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

 

KURDELE ANTİK

 

Çavuş Mah. Üsküdar Cad. No:171/B Şile İstanbul